Pierwszy sparing

Pierwszy dzień marca i pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną za nami. Na boisku w Szczepanowie nasza drużyna mierzyła się z juniorami starszymi Strażaka Mokrzyska. Po mimo totalnie eksperymentalnego składu i braku zdecycodawanej większości podstawowych zawodników, udało się odnieść pewne zwycięstwo. W tym spotkaniu okazje do zaprezentowania się mieli przede wszystkim zawodnicy, którzy jesienią częściej zaczyanli mecze na ławce, czy też nowe postacie w naszej drużynie.

Początek spotkania był dość zachowawczy w wykonaniu obu zespołów. Z czasem do głosu coraz bardziej zaczęła dochodzić nasza drużyna, co przełożyło się na gola otwierającego wynik spotkania. Rywale wyrównali po szybkiej kontrze. Jednak następne dwa gole w pierwszej części to nasze dzieło. Do przerwy zasłużone prowadzenie 3:1 i kilka zmarnowanych sytuacji. Po przerwie znowu do atakow ruszyła nasza drużyna i zaowocowało to dwoma błyskawicznymi bramkami. Później w szeregi anszego zespołu wkradło się zbyt duże rozluźnienie, co zaowocowało zmniejszeniem strat przez przeciwników. Ostatecznie wygrywamy 5:3.

Cieszyć może postawa testowanych zawowdników, jak i powroty po kontuzjach. Kolejny sparing wstępnie za dwa tygodnie a rywalem rezerwy Jadowniczanki.